Hitrádio Vysočina - Blogy moderátorů http://www.radiovysocina.cz Chcete vědět novinky o našich moderátorech? Tady je máte! Ranní show s Jirkou a Helou: LETADLO ZDARMA PRO VÁS! Vezmeme Vás do oblak! http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8493 Wed, 16 May 2012 03:15:36 GMT Milan Řezníček: POMOHLI JSME NAJÍT CESTU TMOU Jihlava hostila 2.ročník celostátní soutěže http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8449 Sun, 06 May 2012 17:46:29 GMT Milan Řezníček: POMOZ MI NAJÍT CESTU TMOU Již tento pátek 4.5.2012 http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8442 Tue, 01 May 2012 21:14:19 GMT Ranní show s Jirkou a Helou: VIDEO - POLICEJNÍ PASSAT V AKCI Cobra 11 existuje i na Vysočině!!! http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8429 Wed, 25 Apr 2012 02:57:37 GMT Milan Řezníček: POMOZ MI NAJÍT CESTU TMOU 2.ročník - Celostátní soutěže nevidomých s vodícími psy http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8426 Mon, 23 Apr 2012 10:46:11 GMT Ranní show s Jirkou a Helou: LITR V KAPSE - VIDEO 2. DÍL O drogách, adopci a tanci u tyče! http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8366 Wed, 28 Mar 2012 02:46:57 GMT Ranní show s Jirkou a Helou: Naše druhá směna Nabídli jsme se, že Vám pomůžeme s jarním úklidem. http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8364 Sun, 25 Mar 2012 20:19:57 GMT Ranní show s Jirkou a Helou: Olda Válek ON-AIR Dnes jsme ve studiu přivítali speciálního hosta.... http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8358 Fri, 23 Mar 2012 06:55:38 GMT Ranní show s Jirkou a Helou: UDĚLÁME ZA VÁS JARNÍ ÚKLID!!! Ranní show Vám umyje okna... http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8353 Tue, 20 Mar 2012 07:54:18 GMT Ranní show s Jirkou a Helou: LITR V KAPSE - VIDEO 1. DÍL Ranní show rozdává v ulicích tisíce!!! http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8299 Thu, 23 Feb 2012 04:35:28 GMT Ranní show s Jirkou a Helou: Finalistka ČESKÉ MISS v Ranní show! Mrkněte na fotky http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8296 Mon, 20 Feb 2012 07:44:53 GMT Ranní show s Jirkou a Helou: ODHALENÍ HITRÁDIA VYSOČINA!!! Podívejte se do rádiové kuchyně... http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8278 Wed, 08 Feb 2012 04:56:22 GMT Helena Dvořáková: Charitativní ples SVOŠS Plesová sezóna je tu :-) http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8273 Mon, 06 Feb 2012 08:57:27 GMT Milan Řezníček: PLES, KTERÝ POMÁHÁ ... Podpořte s námi dobrou věc http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8266 Wed, 01 Feb 2012 11:13:25 GMT Ranní show s Jirkou a Helou: STŘÍBRNÁ OLYMPIONIČKA ON-AIR Veronika Čamková z Velkého Meziříčí v Ranní show! http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8262 Tue, 31 Jan 2012 04:14:57 GMT Ranní show s Jirkou a Helou: Tajný vládní vojenský areál S-7 v Třešti Ranní show tam byla! MÁME VIDEO!!! http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8210 Tue, 03 Jan 2012 18:45:59 GMT Ranní show s Jirkou a Helou: Víme jaký bude rok 2012!!! Ranní show před kamerou. http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8202 Sun, 01 Jan 2012 13:15:29 GMT Ranní show s Jirkou a Helou: Víkend v luxusu ZADARMO!!! V Ranní šou! http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8168 Tue, 13 Dec 2011 11:25:59 GMT Ranní show s Jirkou a Helou: Máme vlastní CD!!! Ve středu ho pokřtíme! http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8166 Tue, 13 Dec 2011 11:15:44 GMT Ranní show s Jirkou a Helou: VERONA ON-AIR! Ve středu v Ranní show http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8145 Tue, 29 Nov 2011 15:06:36 GMT