Hitrádio Vysočina - Blogy moderátorů http://www.radiovysocina.cz Chcete vědět novinky o našich moderátorech? Tady je máte! Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 1.1.2013 Letošní první a poslední zároveň….. http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8969 Tue, 01 Jan 2013 06:44:44 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 30.12.2012 Letos poslední…… http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8968 Sun, 30 Dec 2012 06:45:58 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 29.12.2012 O křížcích, činžáku a vepřovém…. http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8967 Sat, 29 Dec 2012 06:44:24 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 23.12.2012 O šachu, ženě a muži…… http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8960 Sun, 23 Dec 2012 05:48:35 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 22.12.2012 O konci, šnecích a stehýnkách… http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8959 Sat, 22 Dec 2012 06:21:50 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 16.12.2012 O večírcích, radách a Columbovi…. http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8949 Sun, 16 Dec 2012 07:10:04 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 9.12.2012 O sexu, ocasu a rýči… http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8935 Sun, 09 Dec 2012 06:26:47 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 8.12.2012 O kronice, svíčce a zeměkouli…. http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8934 Sat, 08 Dec 2012 06:35:12 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 2.12.2012 O upírovi, Voříškovi a Foglarovi…… http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8929 Sun, 02 Dec 2012 07:09:44 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 1.12.2012 O adventu, Nečasovi a řízcích… http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8928 Sat, 01 Dec 2012 06:46:43 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 25.11.2012 O kohoutovi, slavíkovi a porážce… http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8915 Sun, 25 Nov 2012 06:38:19 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 24.11.2012 O Smetanovi, tuberkulóze a věncích… http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8914 Sat, 24 Nov 2012 06:48:51 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 18.11.2012 O dárcích, apokalypse a rautu… http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8898 Sun, 18 Nov 2012 07:07:02 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 17.11.2012 O nadávání, bromu a politrukovi… http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8897 Sat, 17 Nov 2012 06:25:22 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 11.11.2012 O příslovích, balíčcích a přáních… http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8822 Sun, 11 Nov 2012 07:00:08 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 4.11.2012 O evoluci, blechách a hřbitově… http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8814 Sun, 04 Nov 2012 06:48:44 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 3.11.2012 O novinařině, naivitě a Neckářovi… http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8813 Sat, 03 Nov 2012 06:49:42 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 28.10.2012 O monarchii, kečupu a porodu… http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8806 Sun, 28 Oct 2012 06:48:03 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 27.10.2012 O psychopatovi, Topolánkovi a Ježíškovi… http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8804 Sat, 27 Oct 2012 06:46:15 GMT Joža Kolář: Deník Kocoura Hnědoočka - 21.10.2012 O čtyřicítce, kráse a hvězdách… http://www.radiovysocina.cz/blog.aspx?id=8792 Sun, 21 Oct 2012 06:29:01 GMT