SMS ve tvaru VYS vzkaz do studia na tel. 900 06 03
Telefon do studia 56 73 12345
HITRÁDIO VYSOČINA
Ikona telefon zavolejte nám 567 320 770
Ikona linka ridicu linka řidičů 800 22 11 22
Ikona mail napište nám e-mail
Ikona facebook přidejte se k nám
 

Žádný HIT 2X

Garantujeme vám, že každý den od 9 do 18 hodin nezahrajeme na Hitrádiu Vysočina žádný hit dvakrát!

 

Pokud byste nás přeci jenom takříkajíc „nachytali na švestkách,“ tak vám bez okolků vyplatíme rovných 10 000,- Kč.

Ty peníze jsou vlastně pokutou  pro rádio za to, že jsme udělali chybu a vy jste ti, kteří ji odhalili. Zároveň je to důkaz, že náš závazek „ŽÁDNÝ HIT 2X“ myslíme vážně. Chceme totiž ukázat, že úspěšné hudební rádio se dá dělat i jinak! S širším výběrem písniček než je v tuzemsku zvykem. Peníze ale dotanete jenom pokud budete nejen pozorní, ale zároveň i pohotoví a dovoláte se jako první k nám do studia.

Dostali jsme první pokutu 10 000,- Kč!

Další kdo nás nachytal byl pan Miloš a Markéta mu tedy vyplatila 10 000 kurun.

Gábina z Nového Města na Moravě si přišla k nám do rádia pro deset tisíc korun. Jde o pokutu, kterou nám udělila za to, že nás takříkajíc přistihla na holičkách – chytla nás totiž při tom, když jsme hráli podruhé v jeden den písničku Van od U2. Ondra jí peníze předal přímo ve vysílání. Jsme teď sice kvůli tomu o „desítku“ lehčí, ale Gábině přejeme, ať si svou zaslouženou odměnu užije, protože si ji zaslouží, protože je náramně sympatická a protože slib je slib. Projekt Žádný hit 2x pokračuje, takže poslouchejte, protože 10 000,- se hodí každému.

Maruška získala 10.000 Kč za poslouchání Hitrádia Vysočina.

Minulý týden si totižř všimla, že hrajeme podruhé mezi 9 - 18 hodinou jednu písničku podruhé, takže nám dala pokutu deset tisíc korun. Šlo o písničku
od Michela Teló Ai Eu Te Pego. Dneska si přišla pro své peníze do vysílání k Ondrovi Beníčkovi. Marušce přejeme, ať si peníze ve zdraví užije a připomínáme, že akce Žádný hit 2x na Hitrádiu Vysočina pokračuje, takže když nás nachytáte, že hrajeme nějakou písničku podruhé můžete dostat 10 tisíc i vy.

 

 

 

 

Pravidla zde>